tr?id=1223146534440221&ev=PageView&noscript=1

Żółtodziób na Cross Country [video]

Autor: Marcin Jędras 2017.12.19, 13:56 1 Drukuj

Enduro, Super Enduro, Motocross, Super Cross, Enduro Cross, Cross Country... Można się pogubić w tych wszystkich kategoriach. Jak na razie próbowałem jedynie enduro z sekcją enduro sprint w Wałbrzychu. Jakoś to przeżyłem i stwierdziłem, że chcę więcej.

Tym razem wybór padł na Cross Country. O ile w Enduro są przerwy, to tu jazda bez trzymanki jest przez całe 90 minut plus kółko rozpoznawcze. Dużo? Dla mnie wydawało się to kosmicznie dużo szczególnie, że jeszcze 3 miesiące wcześniej trudno mi było przetrwać 10 minut jazdy bez przerw... Ale próbować trzeba. Trochę jednak niefortunnie ułożyło się z pogodą, bo po obfitych opadach, trafiłem raczej na dąbrowo górnicki festiwal błota. Cała stawka to tylko 8 osób. Już następnego dnia, kiedy warunki się poprawiły, zgłosiło się około 50-ciu... Zapraszam do oglądania szczególnie, jeśli sam zastanawiasz się nad startem w takiej imprezie. 

Zdjęcia
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę