tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zdjcie szpiegowskie - Husqvarna Nuda Touring
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zdjcie szpiegowskie - Husqvarna Nuda Touring

Autor: ukasz "Boczo" Tomanek 2013.01.11, 09:33 1 Drukuj

Tak jak ogień robi dym, tak wszelkie nakedy/supermoto prędzej czy później dostają obecnie wysokie szyby i owiewki, aby lepiej sprawdzały się w trasie. Tak też najwyraźniej stanie się z Nudą 900R, która co wynika ze zdjęcia, także otrzyma pakiet turystyczny.

NAS Analytics TAG

Co ciekawe, nie jest to tylko stylowa szybka w stylu Hyperstrady, ale pełna owiewka z wysoką szybą. Można zauważyć także nowe, dzielone siedzenie, które zostało zaprojektowane także z myślą o pasażerach. Dalszych szczegółów brak. Mało prawdopodobne, że motocykl pojawi się w tym roku, ale skoro Hysqvarna tak poważnie podchodzi do tematu drogowych motocykli, to może w przyszłości zobaczymy jeszcze ciekawsze projekty?

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr