tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zderzenie motocyklisty z jeleniem we Wrocławiu - wypadek przed obiektywem kamery

Zderzenie motocyklisty z jeleniem we Wrocławiu - wypadek przed obiektywem kamery

Autor: Alonzo 2019.04.07, 22:37 12 Drukuj

Dzika zwierzyna jest olbrzymim zagrożeniem dla motocyklistów. Ale to, co wydarzyło się dzisiaj we Wrocławiu, nie mogło się wydarzyć. Motocyklista jedzie powoli. Trudno powiedzieć, co mógłby zrobić jeszcze, aby jechać bardziej bezpiecznie. Galopujący jeleń, jak widać na filmie, jest rozpędzonym taranem, stwarzającym ogromne zagrożenie dla wszystkich, a w szczególności dla motocyklistów:

 

 

Zdjęcia
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę