tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zbiórka dla Wojtka "Diabła" Zambrzyckiego podczas Beskid Rally 2019 NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zbiórka dla Wojtka "Diabła" Zambrzyckiego podczas Beskid Rally 2019

Autor: Informacja prasowa 2019.03.13, 16:22 Drukuj

Już w pierwszy weekend kwietnia otwierająca sezon impreza rajdowa - Beskid Rally 2019. Podczas rajdu organizatorzy będą zbierać środki na rehabilitację Wojtka "Diabła" Zambrzyckiego.

Beskidzkie Stowarzyszenie Rajdów Terenowych, organizator Beskid Rally 2019, planuje zbiórkę pieniędzy na rzecz Wojtka "Diabła" Zambrzyckiego - motocyklisty, zwycięzcy International GS Trophy 2014, który uległ poważnemu wypadkowi. "Diabeł" w grudniu zeszłego roku doznał urazu kręgosłupa.

~~~~~------~~~~~

- Od 10 stycznia przebywam w ośrodku rehabilitacyjnym, gdzie przystosowują mnie do życia na wózku. Za dwa miesiące mój pobyt tutaj dobiegnie końca i będę potrzebował dalszej opieki oraz długiej, intensywnej rehabilitacji - mówił Wojtek Zambrzycki.

- Jeszcze myślimy nad sposobem zbiórki, ale na pewno podczas rajdu będzie taka możliwość. Jeśli się uda BSRT ma w planie także organizację imprezy dedykowanej tylko i wyłącznie zbiórce środków na rehabilitację Wojtka - dodaje Grzegorz Zdrójkowski, prezes stowarzyszenia BSRT, organizatora Beskid Rally 2019.

Fundusze na rehabilitację "Diabła" można wpłacać bezpośrednio na:

Fundacja "Dwa Światy"
Raczyce 11, 57- 210 Henryków
numer konta: 64 1750 1064 0000 0000 2110 9312
w tytule: na leczenie i rehabilitację Wojtek "Diabeł’ Zambrzycki

Beskid Rally 2019: Zostało 20 miejsc!

Pozostało zaledwie 20 wolnych miejsc, więc jeśli zastanawiacie się czy wystartować - nie warto zwlekać! Rajd odbywa się w pierwszy weekend kwietnia (5-7.04.2019) w Węgierskiej Górce. Podział na klasy pozwala wystartować na każdym motocyklu, ale nacisk kładziony jest oczywiście na ciężkie motocykle typu adventure. Zarejestrować można się na www.beskidrally.pl do 15 marca.

Strona internetowaFacebook

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę