tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha Młodzik Quad Cup NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha Młodzik Quad Cup

Autor: Informacja prasowa 2008.04.10, 12:26 1 Drukuj

ATV dla najmłodszych

Yamaha kocha wyścigi. Nasza sportowa pasja nie zna granic, nawet wiekowych! Dlatego wraz
z Polskim Stowarzyszeniem Czterokołowców ATV Polska rozpoczynamy pierwszą edycję pucharu wyścigów na quadach sportowych dla młodzieży w wieku 10-14 lat!

Jesteś gotów do rywalizacji? Czujesz, że dasz radę? Nie zwlekaj! Pierwsza runda zbliża się wielkimi krokami. Szykuj się na świetną zabawę i możliwość podszkolenia swoich umiejętności jazdy w terenie. Przed nami pięć pełnych wrażeń rund rozgrywanych w najatrakcyjniejszych miejscach Polski.

Do udziału w pucharowej rywalizacji zapraszamy młodych fanów czterokołowców. Na zwycięzców czekają fantastyczne nagrody: quad Yamaha YFM250R za pierwsze miejsce, skuter Yamaha Neo's za drugie i komplet firmowej odzieży off-roadowej dla zdobywcy najniższego miejsca na podium. Do startu dopuszczone są ATV Yamaha o pojemności 200 cm³ (2T) oraz 250 cm³ (2T), a także pojazdy innych marek - te jednak bez prawa do klasyfikacji generalnej.

Puchar Młodzik Quad Cup by Yamaha odbywa się pod patronatem Polskiego Związku Motorowego.

Zapisy trwają do 18 kwietnia 2008 r. u autoryzowanego dealera Yamaha - SSP, Gdynia, ul. Wielkopolska 268, www.yamaha-gdynia.pl oraz w Polskim Stowarzyszeniu Czterokołowców ATV Polska, www.atvpolska.pl

Kalendarz:

Runda Termin Miejsce
I runda 19 kwietnia 2008 Lidzbark Warmiński
II runda 1 maja 2008 Gdańsk
III runda 18 maja 2008 Wschowa
IV runda 8 czerwca 2008 Lipno
V runda 29 czerwca 2008 Oborniki

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę