tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wycigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski - wyniki soboty
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Wycigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski - wyniki soboty

Autor: Lovtza 2015.08.22, 21:04 Drukuj

Za nami IX Rundy Wyścigowych Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski na Torze Poznań. Przy doskonałej do motocyklowej rywalizacji pogodzie rozegrała się walka o punkty do klasyfikacji generalnej sezonu.

W klasie Superbike popis swoich umiejętności dał Paweł Szkopek, który nie dał swoim rywalom żadnych szans i finiszował z dużą przewagą. Dodajmy, że Paweł w ten weekend poprawił rekord toru w Poznaniu. Duże Stocki padły łupem Michala Filli. W Supersportach nie było mocnego na Sebastiana Zielińskiego, a w SST600 najszybszy okazał się Przemek Krajewski.

NAS Analytics TAG

W klasie Rookie 1000 najlepszy był Damian Ołdakowski, a w Rookie 600 Andrzej Kawulok. Obok Pucharu Polski na Torze Poznań ścigały się dziś także klasyki. Szczegółowe wyniki znajdziecie obok.

Przypominamy, że zmagania motocyklistów na Torze "Poznań" można śledzić także jutro 23 sierpnia, kiedy to rozegrane zostaną wyścigi każdej z klas. Szczegółowy harmonogram czasowy na stronie Automobilklubu Wielkopolskiego.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr