tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski - wyniki soboty NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski - wyniki soboty

Autor: Lovtza 2015.08.22, 21:04 Drukuj

Za nami IX Rundy Wyścigowych Mistrzostw Polski oraz Pucharu Polski na Torze Poznań. Przy doskonałej do motocyklowej rywalizacji pogodzie rozegrała się walka o punkty do klasyfikacji generalnej sezonu.

W klasie Superbike popis swoich umiejętności dał Paweł Szkopek, który nie dał swoim rywalom żadnych szans i finiszował z dużą przewagą. Dodajmy, że Paweł w ten weekend poprawił rekord toru w Poznaniu. Duże Stocki padły łupem Michala Filli. W Supersportach nie było mocnego na Sebastiana Zielińskiego, a w SST600 najszybszy okazał się Przemek Krajewski.

NAS Analytics TAG

W klasie Rookie 1000 najlepszy był Damian Ołdakowski, a w Rookie 600 Andrzej Kawulok. Obok Pucharu Polski na Torze Poznań ścigały się dziś także klasyki. Szczegółowe wyniki znajdziecie obok.

Przypominamy, że zmagania motocyklistów na Torze "Poznań" można śledzić także jutro 23 sierpnia, kiedy to rozegrane zostaną wyścigi każdej z klas. Szczegółowy harmonogram czasowy na stronie Automobilklubu Wielkopolskiego.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę