tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Woska marka Mondial w Polsce
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Woska marka Mondial w Polsce

Autor: Informacja prasowa 2018.01.28, 11:02 Drukuj

Mondial to włoska firma z niezwykle bogatą historią i aż 10. tytułami mistrzowskimi w królewskiej klasie Grand Prix w latach 50-tych. Wyłącznym dystrybutorem włoskiej marki Mondial w Polsce od początku 2018 roku została firma Inter Cars SA.

Mondial to firma założona w roku 1939, która obecnie reaktywowana, dynamicznie wchodzi na rynek z ciekawą i szybko rozwijaną ofertą motocykli. Maszyny Mondial charakteryzuje włoska stylistyka. Produkcja odbywa się w Chinach, w zakładach produkujących również dla innych europejskich odbiorców. Z ofertą Mondial można zapoznać się już na polskojęzycznej stronie.

NAS Analytics TAG

Obok Mondiala, wśród nowych marek w portfolio Inter Cars znalazł się również tajwański SYM.

Inter Cars SA poszukuje partnerów, którym oferuje korzystne warunki współpracy w zakresie:

  • salonu dealera i autoryzowanego serwisu
  • autoryzowanego serwisu z punktem wydawania pojazdów dla sprzedaży internetowej (w tym przypadku również dla skuterów) Piaggio i Vespa

W razie zainteresowania współpracą prosimy o kontakt: robert.domanski@intercars.eu oraz galarda@intercars.eu

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr