tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy dystrybutor marki SYM w Polsce Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy dystrybutor marki SYM w Polsce

Autor: Informacja prasowa 2018.01.23, 11:20 2 Drukuj

Od początku 2018 roku wyłącznym dystrybutorem marki SYM w Polsce została firma Inter Cars SA, która dynamicznie rozwija sieć dystrybucji i poszukuje partnerów do współpracy.

SYM to firma z Tajwanu, specjalizująca się w produkcji dobrej jakości skuterów. SYM jest już obecny niemal na całym świecie. Na rodzimym rynku mogliście spotkać tę markę już w 2016 roku, jednak działania poprzedniego dystrybutora były bardzo ograniczone.  Mimo tego, pojazdy tajwańskiego producenta cieszyły się znakomitymi opiniami i uznaniem wśród klientów, szczególnie pod względem wysokiej niezawodności. Z ofertą SYM w tej chwili można zapoznać się na tej stronie.

NAS Analytics TAG

Inter Cars SA poszukuje partnerów, którym oferuje korzystne warunki współpracy w zakresie:

  • salonu dealera i autoryzowanego serwisu
  • autoryzowanego serwisu z punktem wydawania pojazdów dla sprzedaży internetowej (w tym przypadku również dla skuterów) Piaggio i Vespa

W razie zainteresowania współpracą prosimy o kontakt: robert.domanski@intercars.eu oraz galarda@intercars.eu

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę