tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wideo-podsumowanie Red Bull 111 Megawatt 2016
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wideo-podsumowanie Red Bull 111 Megawatt 2016

Autor: Beavis 2016.09.23, 12:16 Drukuj

Podsumowanie Red Bull 111 Megawatt, a już jutro pełna relacja na Red Bull TV.

Już w najbliższa sobotę (24 września) na międzynarodowej, bezpłatnej platformie telewizyjnej Red Bull TV, wyemitowany zostanie 26-minutowy film podsumowujący polskie zawody Red Bull 111 Megawatt! Wyjątkowa produkcja zawiera najwyższej jakości zdjęcia z ziemi i powietrza oraz unikalne ujęcia akcji z zawodów hard enduro w Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów, które odbyły się w miniony weekend.

NAS Analytics TAG

Bezpośredni link do transmisji znajdziecie TUTAJ. Wideo będzie dostępne od jutra od godziny 11:00. A w międzyczasie zapraszamy do krótkiego podsumowania samego niedzielnego wyścigu:

Foto: Red Bull

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr