tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wideo-podsumowanie Red Bull 111 Megawatt 2016 NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wideo-podsumowanie Red Bull 111 Megawatt 2016

Autor: Beavis 2016.09.23, 12:16 Drukuj

Podsumowanie Red Bull 111 Megawatt, a już jutro pełna relacja na Red Bull TV.

Już w najbliższa sobotę (24 września) na międzynarodowej, bezpłatnej platformie telewizyjnej Red Bull TV, wyemitowany zostanie 26-minutowy film podsumowujący polskie zawody Red Bull 111 Megawatt! Wyjątkowa produkcja zawiera najwyższej jakości zdjęcia z ziemi i powietrza oraz unikalne ujęcia akcji z zawodów hard enduro w Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów, które odbyły się w miniony weekend.

NAS Analytics TAG

Bezpośredni link do transmisji znajdziecie TUTAJ. Wideo będzie dostępne od jutra od godziny 11:00. A w międzyczasie zapraszamy do krótkiego podsumowania samego niedzielnego wyścigu:

Foto: Red Bull

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę