tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Valentino Rossi i Luca Marini - bracia wygrywają “100 km dei Campioni" 2019! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Valentino Rossi i Luca Marini - bracia wygrywają “100 km dei Campioni" 2019!

Autor: Janusz Bębenek 2019.12.03, 11:17 Drukuj

Jak co roku po zakończeniu sezonu MotoGP na motocyklowym ranczu Valentino Rossiego odbył się wyścig "100 km dei Campioni", czyli "100 km mistrzów". Po raz kolejny triumfował gospodarz imprezy, tym razem w parze ze swoim bratem Lucą Marinim.

"100 km dei Campioni" to dirt trackowy wyścig na terenie rancza Valentino Rossiego w pobliżu Tavullii, na który zapraszani są przyjaciele Valego z jego akademii, a także z różnych klas MotoGP. W1 grudnia odbyła się już szósta edycja, w której zawodników oklaskiwało 1200 widzów przybyłych na teren posiadłości Rossiego.

NAS Analytics TAG


Kierowcy rozstawieni są w parach i w trwającym 50 okrążeń wyścigu zmieniają się motocyklem co 5 okrążeń. Start odbywa się w stylu "endurance", czyli z biegiem do maszyny. W zeszłym roku Rossi startował w zwycięskiej parze z Morbidellim, w tegorocznej edycji był rozstawiony ze swoim bratem Lucą Marinim.

Po serii emocjonujących pojedynków, wywrotek i walki łeb w łeb, ostatecznie wygrała para Rossi-Marini, za którymi uplasowali się kolejno Morbidelli-Migno, Beach-Halbert, Bartolini-Baldassarri, Pasini-Manzi oraz Vietti-Bezecchi.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę