tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Valentino Rossi i Luca Marini - bracia wygrywaj “100 km dei Campioni" 2019!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Valentino Rossi i Luca Marini - bracia wygrywaj “100 km dei Campioni" 2019!

Autor: Janusz Bbenek 2019.12.03, 11:17 Drukuj

Jak co roku po zakończeniu sezonu MotoGP na motocyklowym ranczu Valentino Rossiego odbył się wyścig "100 km dei Campioni", czyli "100 km mistrzów". Po raz kolejny triumfował gospodarz imprezy, tym razem w parze ze swoim bratem Lucą Marinim.

"100 km dei Campioni" to dirt trackowy wyścig na terenie rancza Valentino Rossiego w pobliżu Tavullii, na który zapraszani są przyjaciele Valego z jego akademii, a także z różnych klas MotoGP. W1 grudnia odbyła się już szósta edycja, w której zawodników oklaskiwało 1200 widzów przybyłych na teren posiadłości Rossiego.

NAS Analytics TAG


Kierowcy rozstawieni są w parach i w trwającym 50 okrążeń wyścigu zmieniają się motocyklem co 5 okrążeń. Start odbywa się w stylu "endurance", czyli z biegiem do maszyny. W zeszłym roku Rossi startował w zwycięskiej parze z Morbidellim, w tegorocznej edycji był rozstawiony ze swoim bratem Lucą Marinim.

Po serii emocjonujących pojedynków, wywrotek i walki łeb w łeb, ostatecznie wygrała para Rossi-Marini, za którymi uplasowali się kolejno Morbidelli-Migno, Beach-Halbert, Bartolini-Baldassarri, Pasini-Manzi oraz Vietti-Bezecchi.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr