tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 VI runda Mistrzostw Polski Strefy Północnej w motocrossie Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

VI runda Mistrzostw Polski Strefy Północnej w motocrossie

Autor: Informacja prasowa 2016.07.25, 13:09 1 Drukuj

W dniu 10.07.16 na piaszczystym torze w Ornecie odbyła się 6 z 9 rund Mistrzostw Polski Strefy Północnej w motocrossie. KTMSKLEP.PL MX KOWALSKI KIDS TEAM reprezentowali w klasie MX65 Wiktor Sobiech, Igor Lemańczyk, Jakub Kowalski i Artur Gałuszka. W klasie MX85 startował Mateusz Szafrański a w klasie MX Junior Artur Sikora. W treningu kwalifikacyjnym spośród najmłodszych zawodników, dosiadających maszyn o pojemności 65 cm sześc., najlepsze 2 miejsce wywalczył Wiktor Sobiech, 3 był Jakub Kowalski, Artur Gałuszka zajął 5 miejsce, a Igor Lemańczyk 6. O tym jak zacięta była rywalizacja świadczy fakt, że pomiędzy 3 a 5 zawodnikiem różnica czasu wynosiła mniej niż 1 sekundę. Pierwszy wyścig sześćdziesiątek piątek to zacięta walka o drugą pozycję pomiędzy dwoma kolegami z teamu: Jakubem Kowalskim i Wiktorem Sobiechem. Zwycięsko wyszedł z niej ten pierwszy, Wiktor musiał zadowolić się trzecim miejscem. Artur Gałuszka był 4 a Igor Lemańczyk. Drugi wyścig to bardzo dobry start zawodników naszego teamu. W pierwszym zakręcie na czele stawki zameldował się Jakub Kowalski, tuż za jego plecami jechał Artur Gałuszka. Ostatecznie po świetnej walce rewanż za porażkę w pierwszym wyścigu wziął Wiktor Sobiech, kolejne miejsca na mecie należały do Jakuba Kowalskiego i Artura Gałuszki. Igor Lemańczyk był 6. Taka też była klasyfikacja końcowa zawodów. 

NAS Analytics TAG

W klasyfikacji sezonu całe podium należy do zawodników naszego teamu. Pierwszy jest Wiktor Sobiech, drugi Artur Gałuszka, najniższy stopień podium należy do Jakuba Kowalskiego. Igor Lemańczyk jest 5. W klasie MX85 Mateusz Szafrański wykręcił 7 rezultat czasówki. W czasie wyścigów poprawił ten rezultat, kończąc oba wyścigi na 5 miejscu. Dało mu to również 5 lokatę w klasyfikacji zawodów. Najstarszy reprezentant zespołu, Artur Sikora, startujący w klasie MX Junior zajął w obu wyścigach czwarte miejsce, co dało mu 4 pozycję w całych zawodach.

Ogólnie zawody przeprowadzone na wymagającym piaszczystym torze należy uznać za bardzo udane.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę