tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 V Wojkowicka Motocyklowa Inicjatywa Błotna - zmierz się z terenem i własnymi słabościami! NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

V Wojkowicka Motocyklowa Inicjatywa Błotna - zmierz się z terenem i własnymi słabościami!

Autor: Informacja prasowa 2019.04.26, 14:28 Drukuj

V edycja Wojkowickiej Motocyklowej Inicjatywy Błotnej odbędzie się 29 czerwca, na terenach za Zakładem Gospodarki Komunalnej w Wojkowicach (ul. Długosza 27), w województwie śląskim. Tę imprezę o charakterze cross country organizuje Stowarzyszenie Motocyklowe "WYCIĄGNIĘTE ZE STODOŁY".

Wojkowicka Motocyklowa Inicjatywa Błotna adresowana jest do amatorów, którzy chcą spróbować swoich sił w wyścigu terenowym. Start zaplanowano w 3 kategoriach: Open, Kobiety i Juniorzy.  Zawodnicy w klasie Open będą musieli przejechać w ciągu 45 minut jak najwięcej okrążeń specjalnie przygotowanego w trudnym terenie toru (pętla na dystansie ok. 4 km każda), natomiast finał trwa 30 minut; klasy Kobiet i Juniorów pokonują tę samą trasę w 30 minut (plus 30 minut finał). Planowane jest także przygotowanie tras dla quadów, ciężkich motocykli, a także rywalizację dla dzieci.

NAS Analytics TAG

Impreza odbywa się w Zagłębiu, ale jej zasięg jest już ogólnopolski - w ostatniej edycji zawodnicy przyjechali zarówno z okolicznych miast Zagłębia i Górnego Śląska, jak i z dalszych miejscowości - z Bielska-Białej, Cieszyna, a nawet z Krakowa czy Wrocławia.

Liczba uczestników ograniczona jest do 50 w w każdej z klas.O wpisaniu na listę startową decydować będzie uiszczenie opłaty startowej (50 zł) u organizatora lub na konto do 24 czerwca 2019 roku. Do tego dnia należy również przesłać wymaganą przez organizatora dokumentację. Chęć uczestniczenia w WMIB można zgłosić również w dniu imprezy - zawodnik może wziąć w niej udział, jeśli są wolne miejsca. Opłata startowa wynosi wtedy 70 zł.

Oprócz ufundowanych przez Urząd Miasta Wojkowice pucharów i dyplomów przyznawanych za pierwsze trzy miejsca w każdej klasie wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe koszulki i upominki od sponsorów. Po zawodach odbędzie się także losowanie nagród.

Szczegółowy program zawodów i warunki uczestnictwa są dostępne w Regulaminie imprezy.

Dokumentacja potrzebna do rejestracji: karta zgłoszeniowa, oświadczenie o stanie zdrowia, a w przypadku osób niepełnoletnich także zgoda rodziców.

Wszelkie informacje dotyczące rajdu można uzyskać pod  numerem telefonu: 695 337 886, na Facebooku lub przez e-mail: smwyciagnietezestodoly@wp.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę