tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 V Wojkowicka Motocyklowa Inicjatywa Błotna - zmierz się z terenem i własnymi słabościami! Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

V Wojkowicka Motocyklowa Inicjatywa Błotna - zmierz się z terenem i własnymi słabościami!

Autor: Informacja prasowa 2019.04.26, 14:28 Drukuj

V edycja Wojkowickiej Motocyklowej Inicjatywy Błotnej odbędzie się 29 czerwca, na terenach za Zakładem Gospodarki Komunalnej w Wojkowicach (ul. Długosza 27), w województwie śląskim. Tę imprezę o charakterze cross country organizuje Stowarzyszenie Motocyklowe "WYCIĄGNIĘTE ZE STODOŁY".

Wojkowicka Motocyklowa Inicjatywa Błotna adresowana jest do amatorów, którzy chcą spróbować swoich sił w wyścigu terenowym. Start zaplanowano w 3 kategoriach: Open, Kobiety i Juniorzy.  Zawodnicy w klasie Open będą musieli przejechać w ciągu 45 minut jak najwięcej okrążeń specjalnie przygotowanego w trudnym terenie toru (pętla na dystansie ok. 4 km każda), natomiast finał trwa 30 minut; klasy Kobiet i Juniorów pokonują tę samą trasę w 30 minut (plus 30 minut finał). Planowane jest także przygotowanie tras dla quadów, ciężkich motocykli, a także rywalizację dla dzieci.

Impreza odbywa się w Zagłębiu, ale jej zasięg jest już ogólnopolski - w ostatniej edycji zawodnicy przyjechali zarówno z okolicznych miast Zagłębia i Górnego Śląska, jak i z dalszych miejscowości - z Bielska-Białej, Cieszyna, a nawet z Krakowa czy Wrocławia.

Liczba uczestników ograniczona jest do 50 w w każdej z klas.O wpisaniu na listę startową decydować będzie uiszczenie opłaty startowej (50 zł) u organizatora lub na konto do 24 czerwca 2019 roku. Do tego dnia należy również przesłać wymaganą przez organizatora dokumentację. Chęć uczestniczenia w WMIB można zgłosić również w dniu imprezy - zawodnik może wziąć w niej udział, jeśli są wolne miejsca. Opłata startowa wynosi wtedy 70 zł.

Oprócz ufundowanych przez Urząd Miasta Wojkowice pucharów i dyplomów przyznawanych za pierwsze trzy miejsca w każdej klasie wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe koszulki i upominki od sponsorów. Po zawodach odbędzie się także losowanie nagród.

Szczegółowy program zawodów i warunki uczestnictwa są dostępne w Regulaminie imprezy.

Dokumentacja potrzebna do rejestracji: karta zgłoszeniowa, oświadczenie o stanie zdrowia, a w przypadku osób niepełnoletnich także zgoda rodziców.

Wszelkie informacje dotyczące rajdu można uzyskać pod  numerem telefonu: 695 337 886, na Facebooku lub przez e-mail: smwyciagnietezestodoly@wp.pl

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę