Wypożyczalnie

Pierwsza długoterminowa wypożyczalnia motocykli w Krakowie i Katowicach - sprzęty klasy 500, turystyki i cruisery.

21908

Pojedź z nami na kilkugodzinną wycieczkę, wybierz się z nami na całodniową wyprawę lub odkryj z nami pół Polski w ciągu kilkudniowego wyjazdu. W naszej ofercie obok ekstremalnych rajdów przeprawowych i wypraw wodno-lądowych znajdują się pikniki rodzinne, imprezy dla firm i innych grup zorganizowanych.

2529

Agencja Id Promotion, to dynamicznie rozwijająca się agencja modelek i hostess. Współpracujemy z modelkami, modelami i hostessami z całej Polski. Zajmujemy się obsługą pokazów mody, kompleksową obsługą konferencji, bankietów, imprez targowych i plenerowych i innych imprez okolicznościowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

4.52709

Potrzebujsze adrenaliny? Nakręcają Cię ostre męskie przygody? Mamy coś dla Ciebie ! Tu wypożyczysz quady, rhino, samochody 4x4, skutery śnieżne. Tu zrobisz extra imprezę integracyjną. Tu zrobisz extra wieczór kawalerski z ogniskiem. Przestrzeń - nieograniczona przestrzeń na łonie przyrody. I konkretnie sobie pojeździsz..... Beskid Niski - Gorlice - Łysula - Bielanka Jeśli chcesz adrena

3.021423

Si-Mar proponuje profesjonalną podaż wynajmowania pojazdów w Zgorzelcu, kraju i za granicą. Realizujemy zlecenia od ponad dwóch lat, a swoją centrale mamy w pięknej miejscowości Zgorzelec. Nasza firma posiada rozległą flotę pojazdów osobowych, dostawczych, jak i busów. Nasi wyszkoleni specjaliści wszystkie zlecenia świadczą profesjonalnie, lojalnie i ekspresowo. Między innymi przez wzgląd ich prac

5.0242

Balimex jest firmą z Siemianowic Śląskich. To wypożyczalnia samochodów dostawczych i nie tylko. Na rynku działa od roku 2009.

229

RBBBBBBRRRR

1.02161

CZAJKA QUAD to firma jakich mało, gdzie bardzo dużo będzie się działo! Nasza oferta: -IMPREZY INTEGRACYJNE -WYPRAWY QUADOWE -TOR QUADOWY -WYNAJEM QUADÓW -PAINTBALL -KULIGI -OGNISKA -PIKNIKI -IMPREZY FIRMOWE -TEAM BUILDING -TERENÓWKI -QUADY -BUGGY -WIECZORY KAWALERSKIE i PANIEŃSKIE itp.

3.424696

Wypożyczalnia edostawczy.pl specjalizuje się w wynajmie samochodów dostawczych. Nasze auta tworzą najnowocześniejszą flotę na rynku.

5.02183

PAT-CAR oferuje transport pojazdów i maszyn, pomoc drogową i wynajem aut zastępczych. Firma ma siedzibę w Płocku.

5.02110

WOJEWÓDZTWO

Dodan nowy wpis Zaloguj Nowe konto

OSTATNIO DODANE

NAJWYŻEJ OCENIANE

NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE

NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE

Brak elementów w danej kategorii
na górę