tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wypożyczalnia motocykli MotoRent w Gdańsku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wypożyczalnia motocykli MotoRent w Gdańsku

Wypożyczalnia motocykli MotoRent w Gdańsku oferuje wynajem motocykli sportowo-turystycznych, turystycznych i miejskich. W swojej ofercie posiadamy następujące modele motocykli: YAMAHA YBR 125, HONDA VFR 800 Vtec, YAMAHA TDM 900 oraz skuter miejski SUZUKI BURGMAN 125.

Adres

ul. Kościuszki 35/5 w Gdańsku, tel. 517 333 678, e-mail: biuromotorent@gmail.com WWW:

OPIS FIRMY

Wypożyczalnia motocykli MotoRent w Gdańsku oferuje wynajem motocykli sportowo-turystycznych, turystycznych i miejskich. W swojej ofercie posiadamy następujące motocykle: YAMAHA YBR 125, HONDA VFR 800 Vtec, YAMAHA TDM 900 oraz skuter miejski SUZUKI BURGMAN 125.

Cena wynajmu motocykli zaczyna się od 129 zł/doba i 299 zł/cały weekend. Istnieje możliwość wynajmu długoterminowego - jeśli nie chcesz martwić się ubezpieczeniem, garażem czy serwisem skorzystaj z wypożyczalni MotoRent! Nasze motocykle dostosowane są do osób o różnych umiejętnościach i potrzebach. Do korzystania z motocykla Yamaha YBR 125 wystarczy prawo jazdy kategorii B posiadane od 3 lat!

Wszystkim klientom korzystającym z naszej wypożyczalni udostępniamy nieodpłatnie strój motocyklowy wraz z kaskiem umożliwiający komfortową i bezpieczną jazdę kierowcy oraz pasażera. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta i doradztwo (m.in. propozycje ciekawych tras w okolicy, krótkie szkolenie z obsługi motocykla, itp.). Na życzenie klienta zapewniamy dodatkowe wyposażenie (np. kufry podróżne).

Zapraszamy do naszej wypożyczalni przy ul. Kościuszki 35/5 w Gdańsku. Pracujemy 7 dni w tygodniu. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.

Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę