tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 ATV Wypoczynek Aktywny - Quady Gorlice - Wypożyczalnia - Imprezy integracyjne - KAMELEON
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

ATV Wypoczynek Aktywny - Quady Gorlice - Wypożyczalnia - Imprezy integracyjne - KAMELEON

Potrzebujsze adrenaliny? Nakręcają Cię ostre męskie przygody? Mamy coś dla Ciebie ! Tu wypożyczysz quady, rhino, samochody 4x4, skutery śnieżne. Tu zrobisz extra imprezę integracyjną. Tu zrobisz extra wieczór kawalerski z ogniskiem. Przestrzeń - nieograniczona przestrzeń na łonie przyrody. I konkretnie sobie pojeździsz..... Beskid Niski - Gorlice - Łysula - Bielanka Jeśli chcesz adrena

Adres

38-300 Gorlice
ul. Stróżowska 21
kom. 692 828 434
tel. 18 352 27 88
e-mail: biuro@quady-atv.pl WWW:

OPIS FIRMY

ATV Wypoczynek Aktywny

quady-atv.pl wypożyczalnia quadów, organizacja imprez i rozgrywek paintballowych.

Gorlice - Beskid Niski - Łysula - Bielanka - Cała Polska.

Jako główną ofertę proponujemy wypożyczanie quadów, gdyż są to czterokołowce, które po krótkim instruktażu pozwalają na pełne rozkoszowanie się jazdą - nawet osobom, które nigdy nie miały nic wspólnego z prowadzeniem pojazdów mechanicznych.

ATV to firma z pasją, dla której najważniejsze jest zadowolenie klienta. Dlatego proponujemy zawsze najlepszy sprzęt i profesjonalną obsługę po rozsądnych cenach. Dzikie tereny i pojazdy 4x4 to nasz żywioł. Zadzwoń, umów się i poczuj adrenalinę !!!

www.quady-atv.pl

Quady są ostatnimi czasy maszynami nader na topie i nie można się co dziwić, iż coraz liczniejsze rzesze zainteresowanych podejmują się wynajmu takowych. Nie da się też ukryć tego, iż z powodu wzrastającego popytu w tym zakresie obiekty takie jak wypożyczalnia wszędołazów pojawiają się częstokroć zarówno w większych jak i małych miastach. Z generalnie tego powodu potencjalny konsument wypożyczający wymienione powyżej maszyny winien być wyczulony na to którą wypożyczalnię wytypować, gdyż przy tak dużej możności selekcji różnorakich ofert wskazane jest wyszukać dla siebie taką, która będzie generalnie perfekcyjna.

Ja po pierwsze zwracam uwagę na bezpieczeństwo wypożyczanych przeze mnie czterokołowców. Jest to najważniejsze zagadnienie bez sprawdzenia którego nie wyobrażam sobie realizacji tego typu usługi. Wypożyczalnia wszędołazów zobowiązana jest zagwarantować sprzęt absolutnie bezpieczny oraz niezawodny. Przy nadmienionym wyżej sporym dostępie do takich instytucji nie do pomyślenia jest wynajmowanie sprzętu, który zagraża Waszemu życiu i zdrowiu. Pamiętajmy, iż są to urządzenia nader ryzykowne w prowadzeniu i równocześnie wymagające stu procentowej sprawności.

Przy tak dużej konkurencji w tej branży nie wyobrażam sobie aby dana wypożyczalnia ATV odstraszała konsumentów cenami. Jest to moim zdaniem nie do pomyślenia i jeśli tylko któraś oferta wyda Wam za droga to automatycznie szukajcie innej, która zaspokoi Was pod tym względem. Przeciętne koszta za wynajem quadów szybko możecie porównać za pośrednictwem sieci.

To jak wypożyczalnia ATV będzie Was satysfakcjonować jest zależne tylko i wyłącznie od Was. Jest ich tyle, że jeżeli tylko się postaracie to wytypujecie dla siebie takie oferty, które będą zasługiwać na tytuł nader dobrych i do których wrócicie w przyszłości. Jazda quadem jest wspaniała formą rozrywki i polecam ją regularnie realizować.

Potrzebujsze adrenaliny? Nakręcają Cię ostre męskie przygody?
Mamy coś dla Ciebie !

Tu wypożyczysz quady, rhino, samochody 4x4, skutery śnieżne.
Tu zrobisz extra imprezę integracyjną.
Tu zrobisz extra wieczór kawalerski z ogniskiem.

Przestrzeń - nieograniczona przestrzeń na łonie przyrody.
I konkretnie sobie pojeździsz.....
Beskid Niski - Gorlice - Łysula - Bielanka
Jeśli chcesz adrenaliny...to ją dostaniesz i....świat należy do Ciebie !

Pisz: biuro@quady-atv.pl

Dzwoń: 692 828 434 lub 18 352 27 88

Czytaj: www.quady-atv.pl

Oglądaj: więcej naszych fotkek znajdziesz na http://picasaweb.google.com/kameleon.gorlice

Zapraszamy także do skorzystania z innych oferowanych przez nas usług:

www.kameleon.gorlice.pl

www.drukzazeta.pl

www.wyjazdyposamochody.eu

Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę