tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Auto Si-Mar
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Auto Si-Mar

Si-Mar proponuje profesjonalną podaż wynajmowania pojazdów w Zgorzelcu, kraju i za granicą. Realizujemy zlecenia od ponad dwóch lat, a swoją centrale mamy w pięknej miejscowości Zgorzelec. Nasza firma posiada rozległą flotę pojazdów osobowych, dostawczych, jak i busów. Nasi wyszkoleni specjaliści wszystkie zlecenia świadczą profesjonalnie, lojalnie i ekspresowo. Między innymi przez wzgląd ich prac

Adres

Adres: Zgorzelec, Tylice 25e
E-mail: simar.auta@wp.pl WWW:

OPIS FIRMY

Si-Mar proponuje profesjonalną podaż wynajmowania pojazdów w Zgorzelcu, kraju i za granicą. Realizujemy zlecenia od ponad dwóch lat, a swoją centrale mamy w pięknej miejscowości Zgorzelec. Nasza firma posiada rozległą flotę pojazdów osobowych, dostawczych, jak i busów. Nasi wyszkoleni specjaliści wszystkie zlecenia świadczą profesjonalnie, lojalnie i ekspresowo. Między innymi przez wzgląd ich pracy, firma przekonała do siebie już grono stałych klientów i stale pozyskuje nowych. W standardzie również ogromnie korzystne ceny. Nasze usługi świadczymy w także w ramach sieci Assistance (czyli bezgotówkowo) lub jako firma. Na wyświadczone usługi wystawiamy faktury VAT.

Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę