tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Balimex Sp. z o.o.
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Balimex Sp. z o.o.

Balimex jest firmą z Siemianowic Śląskich. To wypożyczalnia samochodów dostawczych i nie tylko. Na rynku działa od roku 2009.

Adres

ul. Przyjaźni 16
41-103 Siemianowice Śląskie
tel. 605 585 877 WWW:

OPIS FIRMY

Balimex pracuje non stop, 24 godziny na dobę, oferując usługi wynajmu samochodów, pomocy drogowej, serwisu i warsztatu samochodowego w Chorzowie, Czeladzi, Piekarach Śląskich, Rudzie Śląskiej, Sosnowcu, Tarnowskich Górach i Tychach. Jeżeli potrzebny Ci mechanik samochodowy z Katowic albo po prostu szukasz sprawdzonego serwisu samochodowego – w Katowicach i okolicach najlepszą opcją jest firma Balimex. 

Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę