tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Uniwersalne pokrowce motocyklowe Extreme (opis, opinia, cena) NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Uniwersalne pokrowce motocyklowe Extreme (opis, opinia, cena)

Autor: Redakcja 2018.07.06, 23:10 Drukuj

Motocykl zaparkowany "pod chmurką" wystawiony jest na niekorzystne działanie szeregu czynników. Aby jak najdłużej cieszyć się nienagannym stanem maszyny, warto za każdym razem zabezpieczać ją specjalnym pokrowcem, takim jak doskonałe produkty firmy Extreme.

Aby odpowiedzieć sobie na pytanie, po co właściwie używać pokrowca na motocykl, wystarczy pierwszy rzut oka na pojazd. Nie licząc plastików w niektórych rodzajach jednośladów, cała ich mechanika, układ elektryczny, zbiornik paliwa, siodło i reszta elementów jest po prostu na wierzchu. Są one przez to wystawione na działanie deszczu, a także wiatru, niosącego kurz oraz inne zanieczyszczenia. Czynniki te w krótkim czasie doprowadzają maszynę do stanu wyraźnego zapuszczenia.

Kolejne istotne czynniki, które mogą wyrządzić krzywdę motocyklowi to promienie UV, które niszczą lakier i powodują jego odbarwienia oraz płowienie. Ważne są również ptasie odchody, które nie dość, że są w oczywisty sposób odrzucające, to jeszcze ich skład jest czystą bombą chemiczną - również niszczą lakier oraz inne powłoki motocykla. Co ważne, jak udowadniają policyjne statystyki, motocykl z założonym pokrowcem rzadziej pada ofiarą wandali lub przypadkowych złodziei - po prostu ich zniechęca.

Pokrowiec na motocykl Extreme 1       

Extreme

Uniwersalny pokrowiec motocyklowy

kup5

Lekki pokrowiec na motocykl, który wszędzie można ze sobą zabrać, to recepta na dobrze utrzymaną maszynę i spokojną głowę. Warto przy tym wybrać produkt, który nie zniszczy się po jednym sezonie użytkowania i zostanie z nami na dłużej.

Pokrowce motocyklowe Extreme wypełniają bardzo ważną lukę na rynku tego typu zabezpieczeń. Stanowią “złoty środek” - są wykonane z grubszego i bardziej wytrzymałego materiału niż produkty budżetowe, a jednocześnie są dużo tańsze, lżejsze i bardziej praktyczne od doskonale wykonanych, ale drogich i ciężkich pokrowców klasy premium.

Pokrowce Extreme wykonane są z grubego poliestru Oxford 300D (110 g/m2), w estetycznym, srebrnym wykończeniu, które nie absorbuje światła i zapobiega intensywnemu nagrzewaniu pojazdu. Chronią motocykl przed wiatrem, deszczem, ptasimi odchodami i promieniami UV. Są odporne na wysoką temperaturę, nawet do 125 stopni.

W dolnej części posiadają ściągacz i pasek z klamrą do spięcia pod motocyklem, dzięki czemu zawsze pozostają na swoim miejscu. Z kolei w przedniej części znajdują się wzmocnione otwory, przez które można przełożyć łańcuch lub inne zabezpieczenie antykradzieżowe.

Dostępne rozmiary pokrowców to M, L, XL, XL z kufrem centralnym oraz XXL. Wszystkie sprzedawane są w zestawie z estetycznym etui do przewożenia i przechowywania. Szczegółowe wymiary poszczególnych modeli znajdziecie w ich opisach: wszystkie dostępne są w sklepie Ścigacza.

Pokrowce Extreme możecie kupić bezpośrednio w sklepie Ścigacza, zawsze z gwarancją najniższej ceny!

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Adv Spec Code err:"Btn_300_250_p//odstr"
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę