Unikalny system NOODOE w skuterach Kymco

Autor: Informacja prasowa 2016.12.20, 14:37 2 Drukuj

Noodoe to zaprezentowany w Mediolanie na targach EICMA 2016 system, który otwiera nową erę w interakcjach między kierowcą a jego pojazdem.

Jakie możliwości daje system Noodoe? Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii możemy dowolnie personalizować wygląd pulpitu, wybierać wyświetlane treści, a także korzystać z wbudowanego radaru. Noodoe pomoże nam znaleźć skuter na zatłoczonym parkingu, poinformuje o nieodebranych połączeniach, wyświetli wiadomości SMS oraz emaile. Od teraz, dzięki swojemu Kymco zawsze będziesz o krok przed wszystkimi.

NOODOE w skuterach Kymco 11

STOP MODE - Czekanie na zmianę światła nigdy już nie będzie nudne. Stop mode - system, który podczas postoju przekaże Ci informacje takie jak nieodebrane połączenia telefoniczne, nowe wiadomości od przyjaciół oraz ich wpisy na portalach. Poinformuje Cię również  o najnowszych, ważnych dla Ciebie wydarzeniach.

NOODOE w skuterach Kymco 22

Wyróżnij się z tłumu. Noodoe pozwali ci spersonalizować swój pojazd na wiele sposobów. Możesz dowolnie zmieniać nie tylko wyświetlane informacje, ale również wygląd całego pulpitu. Do wyboru masz niezliczoną liczbę gotowych skórek, które sprawią, że twój skuter stanie się niepowtarzalny. Nie znalazłeś nic dla siebie? Stwórz własny wzór i podziel się nim z całym światem. Dodatkowo Kymco daje ci możliwość wgrania własnego zdjęcia, które przywita Cię  w momencie uruchomienia pojazdu.

NOODOE w skuterach Kymco 33

Twój skuter i telefon - zgrany duet. Od teraz możesz połączyć swój skuter z telefonem za pośrednictwem aplikacji Noodoe. Zapomniałeś, gdzie zaparkowałeś swój pojazd? Teraz to nie problem. Twój smartfon wskaże Ci do niego drogę. Dodatkowo aplikacja daje możliwość połączenia się  z innymi użytkownikami systemu oraz ustalenie ich położenia. Już nigdy nie zgubisz swoich przyjaciół na przejażdżce.

NOODOE w skuterach Kymco 44

Odkryj więcej z inteligentnym kompasem! Wyświetlany na pulpicie Twojego pojazdu kompas doprowadzi Cię do ciekawych miejsc w okolicy, pozwoli zaplanować podróż oraz ułatwi orientację w terenie. Informacje o właściwym kierunku jazdy i pozostałym dystansie sprawią, że bezbłędnie trafisz do celu.

NOODOE w skuterach Kymco 55

Pełna kontrola jednym palcem! Obsługa systemu Noodoe odbywa się poprzez ergonomiczny panel sterujący umieszczony na kierownicy. Pozwala on szybko i bezpiecznie zmieniać aktualnie wyświetlane informacje. System Noodoe będzie dostępny początkowo w modelach AK 550 oraz New Like 125.

Zdjęcia
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę