tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Unibat CBTX12-BS - akumulator motocyklowy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Unibat CBTX12-BS - akumulator motocyklowy
Autor: Piotr Jędrzejak 2011.04.14, 12:41 2 Drukuj
Kwasowy akumulator motocyklowy włoskiej firmy Unibat, model CBTX12-BS
Pr±d rozruchowy 180A, pojemno¶ć 10AH, napięcie 12V.
Klema plusowa po lewej stronie.
Wymiary: 150mm/87mm/130mm