tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 UBEZPIECZENIA - Centrum Ubezpieczeń i Odszkodowań
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

UBEZPIECZENIA - Centrum Ubezpieczeń i Odszkodowań

Oferujemy ubezpieczenia: - komunikacyjne - majątkowe - życiowe - podróżne - dla firm i inne Dojeżdżamy o klienta! Mobilni agenci 24/7 ! Dla naszych klientów udzielamy bezpłatnych porad na temat likwidacji szkody!

Adres

Centrum Ubezpieczeń i Odszkodowań
ul. Bursztynowa 17 lok.13
20-576 Lublin
tel. 81 473 65 89 , 502 293 662

biuro czynne pn-pt 10-18, so-nd na życzenie klienta WWW:

OPIS FIRMY

  • Nie jesteśmy typową multiagencją ubezpieczeniową, nie mamy w swojej ofercie produktów wszytkich ubezpieczycieli dostępnych na Polskim rynku.
  • Współpracujemy tylko z firmami ubezpieczeniowymi, które szanują pieniądze klientów oraz rzetelnie podchodzą do wypłacanych świadczeń.
  • Doradzamy, dobieramy ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Jeżeli brak Ci czasu na szukanie odpowiedniego ubezpieczenia, pewnego ubezpieczyciela – zadzwoń, umów się w dowolnym dla Siebie miejscu i czasie, w domu, w pracy, na działce.
  • Pracujemy dla Państwa także w soboty i niedziele.

 

Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę