tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Warszawa wspierał galę Biznes Boxing Polska NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph Warszawa wspierał galę Biznes Boxing Polska

Autor: Informacja prasowa 2019.11.03, 21:49 Drukuj

Salon motocyklowy Triumph Warszawa to nie tylko miejsce, gdzie możesz kupić nowego Triumpha, odzież, akcesoria lub przeprowadzić serwis swojego motocykla. To także firma, która aktywnie angażuje się w działalność charytatywną dla lokalnej społeczności.

Triumph Warszawa wsparł ostatnią galę Biznes Boxing Polska - Fight Club Marketerów, z której dochód przeznaczony był na cele statutowe Fundacji Bądź. Jak się okazuje amatorskie pięściarstwo i motocykle Triumph mają wspólny mianownik - gentlemenów.

NAS Analytics TAG

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę