Technics Sportster od Roland Sands Design
Budowanie "tematyczego" motocykla to trudne zadanie. I nie zawsze kończące się sukcesem patrząc na dzieła OCC. Roland Sands jednak to wirtuoz. I dobrze się składa, bo zbudował motocykl ku czci legendy audio, Technicsa. Połącznie techniki, high-endu, oldschoolu i surowego stylu. Oto co tutaj mamy. Podobają się nam zwłaszcza koła nawiązujące do miksera, choć sam Roland Sands stwierdził, że czerpał inspirację ze słuchawek RP-DH1200. Dodał też, że zależało mu na nawiązaniu do Technicsa, ale nie chciał, aby był to przytłaczający motyw przewodni. W rezultacie powstał całkiem przystojny sprzęt (tak jakby kiedykolwiek z tej stajni wyjechała jakaś paskuda…).
Reklama
Najczęściej kupowane w Polsce motocykle dostają teraz aż 6 LAT GWARANCJI »
Japońskie motocykle, które polscy motocykliści kupowali w ubiegłym roku najczęściej, są teraz do kupienia z 6-letnią opieką gwarancyjną. Kupujesz nowy i przez 6 lat nie martwisz się już o naprawy.
ZOBACZ MOTOCYKLE I SZCZEGÓŁY »
Swoją drogą zauważyliśmy, że każdy materiał video, który ma coś wspólnego z RSD ogląda się z większą ciekawością niż kinowe superprodukcje. Do czego was oczywiście zachęcamy.







Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze