tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Team Classic Suzuki i legendarne RG 500
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Team Classic Suzuki i legendarne RG 500

Autor: Janusz Bębenek 2018.09.19, 12:43 Drukuj

Nieodłączną częścią wyścigów ulicznych na wyspie Man jest rywalizacja weteranów - motocykli, które przed laty budowały historię motosportu. Ekipa Team Classic Suzuki przygotowała krótki filmowy cykl, w którym pokazuje swoje maszyny i zawodników.

W pierwszym odcinku młody zawodnik Danny Webb opowiada o swoich startach na prawdziwej ikonie - dwusuwowym Suzuki RG 500, który w latach 80 był jednym z najbardziej pożądanych motocykli torowych na świecie. Dziki charakter silnika 2T i niepowtarzalny dźwięk - wyścigi klasyków na Man to jeden z ostatnich bastionów dawnego świata.

NAS Analytics TAG

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę