tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Team Classic Suzuki i legendarne RG 500

Team Classic Suzuki i legendarne RG 500

Autor: Janusz Bębenek 2018.09.19, 12:43 Drukuj

Nieodłączną częścią wyścigów ulicznych na wyspie Man jest rywalizacja weteranów - motocykli, które przed laty budowały historię motosportu. Ekipa Team Classic Suzuki przygotowała krótki filmowy cykl, w którym pokazuje swoje maszyny i zawodników.

W pierwszym odcinku młody zawodnik Danny Webb opowiada o swoich startach na prawdziwej ikonie - dwusuwowym Suzuki RG 500, który w latach 80 był jednym z najbardziej pożądanych motocykli torowych na świecie. Dziki charakter silnika 2T i niepowtarzalny dźwięk - wyścigi klasyków na Man to jeden z ostatnich bastionów dawnego świata.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę