tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tańsze smarowanie łańcucha NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tańsze smarowanie łańcucha

Autor: Michał Zabawa 2011.09.23, 14:40 3 Drukuj

Smar jest tańszy, a w gratisie znalazło się dodatkowe, małe opakowanie do samodzielnego napełniania!

Pokazaliśmy już pokrótce jak przygotować się do jesieni oraz znaleźliśmy dla Was niedrogi sposób na zabezpieczenie swoich ciuchów przed wodą. Teraz przygotowaliśmy szybką promocję.

Przy zakupie dwóch puszek 400ml smaru s100 weisses ketten dostajecie: promocyjną cenę – 34 zł za puszkę (15 zł taniej) oraz super gratis – nadającą się do ponownego napełniania puszkę 75 ml tego samego smaru! Ilość ograniczona głównie ze względu na naszych fanów z Facebooka, którzy wykupili większość zapasów.

Jeżeli chcecie wcześniej dowiadywać się o takich akcjach w naszym sklepie – zapraszamy na nasz profil.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę