tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Taddy Błażusiak V-ce Mistrzem Pucharu Świata w Halowym Enduro
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Taddy Błażusiak V-ce Mistrzem Pucharu Świata w Halowym Enduro

Autor: Anna Jędrasiak 2009.02.08, 17:38 2 Drukuj

 Nie Cervantes wygrał te Mistrzostwa, tylko ja je przegrałem"

W klasyfikacjach Tadek wykręcał najlepsze czasy, niestety problemy z motocyklem nie pozwoliły na uzyskanie takich wyników na jakie liczył podczas finału. Pech prześladujący naszego zawodnika podczas Indoor Enduro nie odpuścił mu i tym razem. W Genui na przeszkodzie stanęła nie najlepiej przemyślana przez organizatora trasa, a teraz zawiódł motocykl. Mimo tego,  Tadek został V-ce Mistrzem Pucharu Świata w Halowym Enduro! Tegoroczną rywalizację wygrał dotychczasowy lider klasyfikacji  Ivan Cervantes.

 „Nie jestem super, mega zadowolony z wyniku, ale też nie mam co narzekać. Jestem V-ce Mistrzem. Przez całe Mistrzostwa miałem  pecha. W Madrycie niestety też mi nie odpuścił. Kwalifikacje jechałem z najlepszymi czasami. Potem spaliło mi się sprzęgło i w finale motocykl praktycznie nie jechał.

Powiedział bym tak, że nie Cervantes wygrał te Mistrzostwa tylko ja je przegrałem. Za tydzień Hell's Gate. Muszę sobie poprawić humor. Jadę żeby powtórzyć zeszłoroczny sukces. Będziemy z Bartkiem nieźle dawać gazu!"

Nasz drugi reprezentant nienajlepiej będzie wspominał tegoroczną rundę w Madrycie.  Hiszpania okazała się wyjątkowo pechowa dla polskich zawodników. Bartek Obłucki ze względu na kontuzję palca musiał się wycofać z finału.

Miałem pecha. Wykręciłem trzeci czas na pierwszej czasówce, a na drugiej wywaliłem się i rozwaliłem sobie palec. Zakwalifikowałem się co prawda, ale jechałem już na prochach przeciwbólowych. Nie dało rady. Musiałem wycofać się z finału.

Mam nadzieję, że nic poważnego się nie stało. Wizyta u lekarza i za trzy, cztery dni będę znowu jeździł. Za tydzień Hell's Gate i chcę tam wystartować!"

Taddy Madrid 2009 podium
  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę