tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki Hayabusa 2013 - małe duże zmiany
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki Hayabusa 2013 - małe duże zmiany

Autor: Łukasz „Boczo” Tomanek 2012.10.03, 10:03 14 Drukuj

Jeśli spodziewaliście się mocy na poziomie 400 koni mechanicznych,  zasilania paliwem rakietowym, prędkości maksymalnej 900 km/h i działek przeciwlotniczych lśniących po obu stronach owiewki, mamy złe wiadomości. Z okazji targów Intermot w Kolonii Suzuki zaprezentowało nową Hayabusę, która przeszła małe, duże zmiany.

NAS Analytics TAG

Nie zmienił się design, nie zmienił się silnik, nie zmieniły się wartości mocy. Zmieniły się jednak hamulce. Wzorem sportowych GSX-R Busa dostanie na rok 2013 zaciski Brembo Monoblock. Użytkownicy Hayabusy narzekali czasami ja pracę układu hamulcowego, dlatego Suzuki popracowało nad nim i ma teraz on działać lepiej. Hayabusa otrzymała także nowy widelec Kayaba oraz nowoczesny, lekki układ ABS. Zmiany jak najbardziej pozytywne, ale czy aby na pewno na to wszyscy czekali?

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Hayabusa na kolano Hayabusa nocna ustawka
Hayabusa w tunelu GSX1300 parking
Hayabusa kokpit akcja Hauabusa
GSX1300RA statykaczarne malowanie
logo biale malowanie
Komentarze 8
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę