tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Super Soco i Jorge Lorenzo cz siy. Powstan specjalne edycje motocykli elektrycznych
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Super Soco i Jorge Lorenzo cz siy. Powstan specjalne edycje motocykli elektrycznych

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.03.22, 07:51 2 Drukuj

Przyszłość jest elektryczna i wie o tym nie tylko producent motocykli Super Soco. Podczas najnowszej prezentacji pojawił się nowy ambasador marki, a jest nim Jorge Lorenzo.

Producent motocykli Super Soco zamierza jeszcze bardziej umocnić swoją pozycję w świadomości klientów. W 2020 roku marka została oficjalnym dostawcą skuterów elektrycznych dla Ducati Corse. W tym sezonie pojawia się dodatkowy pierwiastek z wyścigów MotoGP - Jorge Lorenzo. Pierwszym owocem współpracy jest projekt JL99 X Super Soco.

NAS Analytics TAG

Pod tą tajemniczą nazwą kryje się skuter CUmini, którego barwy mają nawiązywać właśnie do tych, jakie towarzyszą Jorge Lorenzo. Na razie nie przedstawiono jednak żadnych konkretów. Super Soco CUmini ma zasięg około 60 kilometrów, a jego prędkość maksymalna kwalifikuje go prawnie do kateogrii motorowerów.

Pięciokrotny mistrz świata, który dwa lata temu rozstał się z MotoGP, tak mówi o Super Soco: "Świat bardzo szybko się zmienia i wierzę w elektryfikację zarówno w przypadku motocykli jak i samochodów. Myślę, że za kilka lat prawie wszystkie pojazdy będą elektryczne i musimy się przystosować." Lorenzo miał również okazję przejechać się nowym motocyklem Super Soco TC Wanderer: "To fantastyczny motocykl z duchem przygody. Jest wystarczająco stylowy i elegancki żeby wyskoczyć ze znajomymi na kolację w modnym klubie."

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 0
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr