tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stunter13 vid blog - drift tyłem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Stunter13 vid blog - drift tyłem

Autor: Łukasz „Boczo” Tomanek 2012.02.08, 12:33 6 Drukuj

Kiedy ostatnio opadła wam szczęka? Nam dzisiaj, kiedy zobaczyliśmy kolejne video Stuntera13 z cyklu „13VIDBLOG”. Rafał uznał, że klasyczne powerslide’y motocyklem są już zbyt banalne i każdy potrafi je robić. Postanowił podriftować motocyklem przy 10 stopniowym mrozie… tyłem. Tak, tyłem. Zresztą, zobaczcie sami...

„Pomysł driftowania tyłem do kierunku jazdy zrodził się już w czasie wakacji. Wykonywanie tricków tyłem stało się dość popularne, dlatego chciałem zrobić coś nowego. Na początku było trudno i nie obyło się bez gleb. Jeżdżąc tyłem trzeba przystosować swój błędnik i przeprogramować się do jazdy w innym kierunku. Niska temperatura była dodatkowym utrudnieniem, ponieważ tylne koło cały czas się ślizgało. Myślę, że zdecydowanie jest to coś, co chciałbym na stałe wprowadzić do swojego repertuaru” - powiedział Stunter13.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:pl 08/02/2012 19:51

na grubo, kozak!!!!

Odpowiedz
Autor:TadziK 08/02/2012 13:23

Kozak!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę