tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stunter13 - doN'T GIVE UP!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Stunter13 - doN'T GIVE UP!

Autor: Lovtza 2013.12.16, 11:23 7 Drukuj

Oto Stunter 13 jakiego dotąd nie znaliście. Multitalent z Niemodlina nigdy nie krył się ze swoim zamiłowaniem do rapu, ale dotychczas realizował się  w tym temacie jeżdżąc w klipach innych wykonawców.

NAS Analytics TAG

Stunter 13 zawsze jest też mocno zaangażowany w produkcję swoich klipów. Teraz nasza stunt-gwiazda postanowiła wykorzystać wszystkie swoje umiejętności w jednym klipie. Stunter jeździ, rapuje, montuje i produkuje. Co Wy na to?

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 6
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:offroadowiec 16/12/2013 20:27

A mi się podoba :)

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę