tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 StuntGP 2014 - ostatnia prosta! Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

StuntGP 2014 - ostatnia prosta!

Autor: Dawid Stolicki 2014.06.25, 14:19 4 Drukuj

Już zaledwie dwa tygodnie dzielą nas od jednej z największych i najbardziej prestiżowych imprez stunterskich w Polsce i na świecie. Mowa rzecz jasna o StuntGP, którego 6. edycja odbędzie się w dniach 4-6 lipca na parkingu przed bydgoskim centrum handlowym Auchan. Na liście startowej pojawiło się ponad 60 nazwisk zawodników z całego świata, w tym również z Japonii. Wśród największych sław światowego stunt ridingu, których wyczyny będziecie mogli podziwiać w Bydgoszczy pojawią się m.in: Rok Bagoros, Benjamin Baldini, Romain Jeandrot, czy też francuska stunterka Sarah Vignot, znana również jako Sarah Lezito.

Nie zabraknie także przedstawicieli polskiej sceny stuntu, a wśród nich m.in.: Wojchech "Beku" Kozioł, Hubert "Raptowny" Dylon i Marcin "Korzeń" Głowacki. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, tak więc zabierajcie ze sobą dziewczyny, żony i dzieciaki oraz przyjaciół i przygotujcie się na sporą dawkę pozytywnych emocji, bo jak co roku - będzie się działo!

NAS Analytics TAG

Przy okazji zachęcamy Was również do zapoznania się z naszymi relacjami z lat poprzednich:

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę