tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stunt GP 2014 - znamy datę Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Stunt GP 2014 - znamy datę

Autor: Lovtza 2013.10.10, 13:34 5 Drukuj

Znamy już datę najważniejszej polskiej i jednej z najważniejszych na świecie imprez stunterskich. Stunt Grand Prix, bo o nim rzecz jasna mowa, w roku 2014 odbędzie się w dniach 4-6 lipca w Bydgoszczy. Podobnie jak w latach ubiegłych zawody będą miały oficjalnie rangę Mistrzostw Świata Federacji ESM w Stunt Ridingu! Tak Stunt Grand Prix wyglądało w tym roku:

NAS Analytics TAG

Impreza ma w chwili obecnej pięcioletnią tradycję, znakomite oceny zawodników i fanów stuntu. Od samego początku przyciąga do Polski ścisłą czołówkę europejskiego i światowego stuntu. Jest też znakomitą okazją, aby nasi jeźdźcy spróbowali swoich sił w konfrontacji ze światową czołówką. Tak wyglądały imprezy Stunt Grad Prix w latach ubiegłych:

Aktualizacja: Z naszych ustaleń wynika, że na chwilę obecną miejsce rozgrywania zawodów nie jest jednoznacznie określone. W chwili obecnej trwają rozmowy z Ratuszami kilku miast. O wszystkich doniesieniach w tej sprawie będziemy Was na bieżąco informować.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:kruku 26/10/2013 10:43

Bilety?

Odpowiedz
Autor: stunter 04/05/2014 13:37

wstęp wolny:)

Odpowiedz
Autor: autor 18/05/2014 11:24

oooo

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę