tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Stefan Everts uratowany - zagroenie dla ycia mino
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Stefan Everts uratowany - zagroenie dla ycia mino

Autor: Konrad Bartnik 2018.12.19, 12:13 Drukuj

Słynny belgijski zawodnik motocrossowy od kilku tygodni przebywa w szpitalu, gdzie zmaga się z malarią. Do niedawna jego stan był krytyczny, na szczęście jego rodzina przekazała właśnie dobre wieści.

W świecie motocrossu Stefan Everts ma taki sam status, jak Valentino Rossi w MotoGP. Ikona, dominator, legenda, dziesięciokrotny mistrz świata. 46-letni obecnie zawodnik bardzo aktywnie spędza sportową emeryturę, m.in. biorąc udział w licznych imprezach charytatywnych. W czasie jednej z nich, odbywającej się w Kongo, zaraził się malarią.

NAS Analytics TAG

Jak pisaliśmy wcześniej, Everts przez ostatnie tygodnie w stanie krytycznym przebywał w szpitalu w Belgii, utrzymywany w stanie śpiączki farmakologicznej. Bardzo ostra forma choroby stanowiła bezpośrednie zagrożenie dla jego życia. Lekarzom, rodzinie i fanom sportowca pozostawało czekać i mieć nadzieję, że jego organizm sobie poradzi.

Wygląda na to, że na szczęście tak się stało. Według oświadczenia wydanego przez jego najbliższych, Stefan Everts pozostaje w śpiączce, ale najgorsze już minęło. Teraz czas na spokojny powrót do zdrowia, choć ze względu na specyfikę tej groźnej choroby, jej skutki będzie odczuwał jeszcze długo.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr