tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sobczyk Quad Racing Team
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Sobczyk Quad Racing Team

Autor: Kasia Wężyk 2008.11.25, 09:32 Drukuj

Paweł Sobczyk po półrocznej przerwie w startach w Motocrossie postanowił w przyszłym sezonie wrócić w wielkim stylu. Wraz z trzema młodymi zawodnikami: Klaudiuszem i Olgierdem Rostowskimi oraz Adamem Wężykiem stworzył wyścigowy team.

Jest to pierwszy polski zespół, w którym doświadczony zawodnik będzie szkolił młodszych, dopiero rozpoczynających swoją karierę. W planach są starty w Mistrzostwach Polski w Motocrossie Quadów, Mistrzostwach Szwajcarii, Supermoto Quadów, start w Krokowej oraz Pont de Vaux. Niewykluczone, że team pojawi się również na Cross Country.

Zespół rozpoczął już treningi na nowym quadzie Yamaha YFZ450R, który zapowiada się na przebój przyszłego sezonu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę