tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Skuter Vespa Primavera Pic Nic. Nikt o ni nie prosi, ale skradnie serce kademu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Skuter Vespa Primavera Pic Nic. Nikt o ni nie prosi, ale skradnie serce kademu

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.07.05, 09:52 1 Drukuj

Vespa lubi nas zaskakiwać specjalnymi wersjami swoich skuterów. Tym razem producent postanowił wyjść naprzeciw tym, którzy lubią spędzać czas na łonie natury. Oto Primavera Pic Nic, która jest przeurocza i przybyła by zawładnąć waszymi sercami.

Specjalne wersje Vespy zawsze są ciekawe i nie inaczej jest w przypadku Primavery Pic Nic. Delikatny odcień pistacji przywodzi na myśl pyszne lody albo brioche z pysznym nadzieniem, które najlepiej smakują na śniadanie. Pojawi się również wersja w kolorze szarym. Skuter wyposażono w dwa bagażniki. Do przedniego przyczepiono kocyk, a do tylnego - koszyk z ukrytą w środku torbą do przechowywania jedzenia. Kanapa jest ozdobiona paskiem, na którym dumnie, choć dyskretnie prezentuje się włoska flaga. Z takim zestawem pozostaje tylko założyć kask i wybrać się na łono natury.

NAS Analytics TAG

Biorąc pod uwagę fakt, że wkrótce ruszają włoskie wakacje, macie chwilę czasu, żeby zabezpieczyć fundusze potrzebne do zakupu Primavery Pic Nic, która z pewnością osłodzi wasze życie. Już patrząc na jej zdjęcia można się rozmarzyć. Skuter będzie dostępny z silnikami o pojemności 50 cm3 i 125 cm3. Ceny we Włoszech zostały ustalone kolejno na 4699 i 5699 euro.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr