tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Sensacyjne wyniki badań: kobiety otrzymują trzy czwarte wszystkich mandatów za prędkość!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Sensacyjne wyniki badań: kobiety otrzymują trzy czwarte wszystkich mandatów za prędkość!

Autor: Raff 2018.04.02, 18:21 Drukuj

Trzy czwarte mandatów za przekroczenie prędkości otrzymują… kobiety. Wynika tak z sondażu przeprowadzonego przez Ibris dla Wirtualnej Polski.

Z wszystkich danych i obserwacji - nie tylko tych policyjnych, wynika, że kobiety jeżdżą rozważniej i bardziej defensywnie od mężczyzn, powodują mniej wypadków i są mniejszym obciążeniem dla ubezpieczycieli.

NAS Analytics TAG

Tymczasem z badania przeprowadzonego przez Ibris dla Wirtualnej Polski wyłania się zgoła odmienny obraz kierowcy piękniejszej płci. Ankieterzy Ibris pytali kierowców, czy otrzymali w 2017 roku mandat za jakieś wykroczenie. Przyznało się do tego 12% kierowców, co daje mniej więcej 2 mln mandatów. Mniej więcej połowa z nich dotyczyła przekroczenia prędkości.

I teraz najciekawsze - trzy czwarte mandatów za przekroczenie prędkości otrzymały rozważne i defensywnie jeżdżące kobiety. Badanie nie wyjaśnia niestety powodów, dla których panie są głównymi klientami drogówki. Bazując na własnym doświadczeniu, umiemy jednak uzasadnić to zjawisko. Odpowiedź brzmi: bo tak!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę