tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Schuberth C3Pro: nowy system komunikacyjny
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Schuberth C3Pro: nowy system komunikacyjny

Autor: Informacja prasowa 2013.01.10, 12:57 Drukuj

Prezentujemy nowy system komunikacji do modelu C3Pro.

Najważniejsze cechy systemu:

  • kompatybilny z wbudowanymi antenami w skorupie kasku
  • zasięg odbioru do 700 metrów
  • wzmocniony odbiór sygnału radiowego i bluetooth.

C3Pro to kolejny, po S2 kask Schuberth z wbudowanymi antenami (Bluetooth® i radiową), dzięki czemu zasięg odbioru sygnału intercom zwiększył się do 700 metrów oraz poprawiła się jakość dźwięku i odbioru radia FM.

SRC-System™ podczas jazdy umożliwia rozmowę 3 motocyklistów, korzystanie z telefonu komórkowego, systemu nawigacji, odtwarzacza MP3 oraz radia FM. Najważniejsze funkcje systemu można obsługiwać głosowo.

Montaż oraz obsługa systemu jest bardzo prosta. Dzięki zamontowaniu systemu w kołnierzu i anten w kasku, spasowanie tych dwóch elementów jest perfekcyjne. Kask i system tworzą całość, a komfort  w trakcie jazdy są takie same jak z fabrycznie montowanym kołnierzem.

Wirtualna instrukcja obsługi systemu znajduje się na stronie.

System do C3Pro podobnie jak system komunikacji do kasku S2 i C3 jest produkowany przez firmę Cardo, światowego lidera w branży systemów komunikacji.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Adv Spec Code err:"Btn_300_250_p//odstr"
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę