tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Samochd z silnikiem z Ducati Panigale ju niebawem?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Samochd z silnikiem z Ducati Panigale ju niebawem?

Autor: ukasz "Boczo" Tomanek 2013.10.02, 08:54 2 Drukuj

Das Panigale...

Żarty się skończyły. Po pierwsze dlatego, że mowa o Niemcach. A po drugie dlatego, że ludzie z VW chcą zrobić auto z piecem z Ducati Panigale. Tak przynajmniej twierdzi austriacka strona AutoRevue.at. VW ma zamiar zbudować lekki, sportowy wóz na bazie swojej ultra-drogiej hybrydy XL1 - aerodynamicznego, wykonanego z carbonu, limitowanego, ekonomicznego wynalazku. Zasilana Superquadro wersja ma nazywać się XL Sport i póki co, nie wiadomo, czy kiedykolwiek stanie w salonach. Wiadomo jednak, że taki projekt jest rozwijany.

NAS Analytics TAG

Plotki głoszą, że XL1 z silnikiem z Panigale ma ważyć 750 kg, co z porównaniu z stosunkiem mocy do masy z Ducati może nie wygląda imponująco, ale zapowiada naprawdę zwinny wóz. Cesarz VW, Ferdinand Piech zapowiedział, że chce stworzyć samochody hybrydowe, które będą konkurowały z Ferrari i Lambo, ale będą oszczędniejsze od niewielkich, miejskich aut. To bardzo dobrze, nas jednak interesuje lekki samochód z Superquadro. A co Wy o tym sądzicie?

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr