tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rozwizania z MotoGP ju niedugo w produkcyjnej wersji Ducati V4
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rozwizania z MotoGP ju niedugo w produkcyjnej wersji Ducati V4

Autor: Konrad Bartnik 2018.09.20, 13:35 Drukuj

Choć mało prawdopodobne, żeby któryś z zawodników Ducati zdołał jeszcze wyrwać Marquezowi tegoroczny tytuł mistrzowski w MotoGP, to w ostatnich wyścigach włoskie maszyny idą jak burza. Szef Ducati zapowiada, że wiele elementów motocykli, które sprawdziły się na torze, trafi do seryjnych egzemplarzy modelu V4.

Królewska klasa MotoGP to miejsce, w którym rywalizują maszyny absolutnie prototypowe, wyposażone w najlepsze i najnowsze znane technice rozwiązania, oczywiście niemal bez oglądania się na koszty. Nie jest to jednak wyłącznie prestiżowa potyczka pomiędzy wielkimi producentami - wiele wypracowanych tam elementów trafia później do maszyn drogowych, dostępnych w salonach dla zwykłego Kowalskiego.

NAS Analytics TAG

Ostatni wyścig w Misano wygrał Andrea Dovizioso, z miażdżącą przewagą prawie 3 sekund na mecie. Niesiony euforią prezes Ducati, Claudio Domenicali, złożył na Twitterze ciekawą deklarację:

Misano było tydzień temu, ale emocje wciąż są silne. Zespół Ducati Corse zrobił duży postęp i nauczył się wielu nowych rzeczy. Nie mogę się doczekać wprowadzenia tych elementów do kolejnych wersji produkcyjnych Ducati V4. Sztywna rama, konstrukcja wahacza, ustawienia kontroli trakcji i pakiet aerodynamiczny.

Ciekawe są zwłaszcza ostatnie słowa. Być może już niedługo pojawi się w salonach V4 z charakterystycznymi skrzydłami w przedniej części owiewki. To będzie hit!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr