tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rozstrzygnięcie konkursu Otomoto.pl i zapowiedź sezonu żużlowego na Młocinach NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rozstrzygnięcie konkursu Otomoto.pl i zapowiedź sezonu żużlowego na Młocinach

Autor: Piotr Jędrzejak 2010.03.29, 16:59 1 Drukuj

W czwartek, 25. marca, w hali konferencyjnej na terenie węzła komunikacyjnego Młociny odbyło się spotkanie Warszawskiego Towarzystwa Speedwaya z dziennikarzami i fotografami. Inauguracyjną częścią meetingu był klip ze zwycięskim biegiem Tomasza Golloba, który zapewnił Polakom złote medale Drużynowego Pucharu Świata w żużlu.

Następnym etapem spotkania było wyłonienie zwycięzców ogólnopolskiego konkursu fotograficznego „Żużlem w Obiektyw - otoMoto.pl Żużlowe Zdjęcie Roku". Główną nagrodę, czyli Kingwaya Comaro 50cc zdobył Paweł Wilczyński z Krakowa. Kluczyki symbolicznie wręczył dyrektor ZTM - Leszek Ruta. Pozostali laureaci to:

NAS Analytics TAG

Kategoria „Tor" - Mateusz Mocek
Kategoria „Trybuny" - Sebastian Hnatuśko
Kategoria „Park Maszyn" - Michał Szmyd
Nagroda publiczności - Mariusz Reczulski

Miniony sezon Ice Racingu podsumował obecny na konferencji Mirosław Daniszewski, czyli były reprezentant Gwardii Warszawa w żużlu klasycznym oraz aktualny reprezentant Polski w lodowej odmianie. Przedstawił on równocześnie swoje plany na kolejny rok:

„Ten sezon był najlepszym w historii polskiej lodowej odmiany speedwaya, ponieważ Grzegorz Knapp znalazł się w cyklu Grand Prix. Wciąż brakuje nam możliwości treningowych. Szukamy miejsc, w których moglibyśmy trenować w kraju. Już widać efekty tych poszukiwań. Chciałbym awansować do finału Mistrzostw Europy i tam zająć miejsce w pierwszej dziesiątce. To jest możliwe, jeśli motocykle będą odpowiednio przygotowane."

Adam Krużyński - dyrektor zarządzający firmy Nice, głównego sponsora kadry narodowej, przyrównał naszych żużlowców do walecznej, polskiej husarii. Później wszyscy udali się na patio zlokalizowane przy wyjściu ze stacji metra Młociny. Zgromadzeni mogli obejrzeć tam wystawę skuterów oraz zdjęcia konkursowe, które będą wystawiane na Młocinach jeszcze przez miesiąc. Jednak tym, co wzbudziło oczywiście największe zainteresowanie, było inauguracyjne odpalenie motocykla żużlowego w sezonie 2010. Dokonał tego Mirek Daniszewski, prezentując później cechy motocykla do żużla zarówno klasycznego, jak i lodowego.

Gośćmi specjalnymi czwartkowej konferencji byli: Doman Nowakowski - scenarzysta filmowy, twórca „Miodowych Lat" oraz „39 i pół". Na spotkaniu stawili się również Jan Dziedziczak - przewodniczący Parlamentarnego Zespołu Promocji Żużla, oraz Romuald Chałas będący prezesem Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Motorowego w Warszawie. Ważni byli zarówno przedstawiciele firm zainteresowanych reaktywacją sportu żużlowego w Warszawie, co właśnie jest głównym celem postawionym sobie przez Warszawskie Towarzystwo Speedwaya.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
Daniszewski odpalil zuzlowkeDaniszewski Modelka Metro Mlociny
Adv Spec Code err:"Btn_300_250_podstr"
Daniszewski zuzlowka Metro MlocinyDaniszewski opowiada o zuzlu na lodzie Metro Mlociny
Daniszewski po odpaleniu na pych Metro Mlocinyice racing Miroslaw Daniszewski Metro Mlociny
Fotografie konkursowe WTS Scigacz Metro MlocinyKonferencja Metro Mlociny
Miroslaw Daniszewski ZTM Metro MlocinyMiroslaw Daniszewski z modleka Metro Mlociny
Skutery kingway Metro MlocinyLeszczek Ruta ZTM
Modelka Nice DaniszewskiPawel Wilczynski zwyciezca konkursu
prezentacja Unia Lesznowreczenie nagrod Metro Mlociny
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:sas 31/03/2010 00:08

Fajne spotkanie było!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę