tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego w Łodzi

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego w Łodzi

Autor: Piotr Barry Baryła 2017.04.08, 22:11 Drukuj

Ponad 3 tysiące motocykli pojechało w wielkiej paradzie ulicami Łodzi podczas imprezy oficjalnie rozpoczynającej sezon 2017. Na olbrzymim placu obok Atlas Areny zorganizowano koncerty i moc atrakcji.

Motocykliści uczestniczący w hucznym Rozpoczęciu Sezonu Motocyklowego zbierali się pod Atlas Areną w Łodzi już od godzin porannych. O imprezie informowaliśmy was m.in. w naszym kalendarium oraz w zapowiedzi zlotów motocyklowych w kwietniu 2017.

Otwarcie bram nastąpiło o godzinie 10.00. Na wszystkich czekał ciepły poczęstunek i atrakcje, które wypełniły czas do rozpoczęcia parady. Na miejscu nie zabrakło też reprezentacji Ścigacz.pl - relacjonowaliśmy imprezę na żywo, na naszym facebookowym profilu.

Koncerty, pokazy i goście…

Były koncerty, pokazy stuntu w wykonaniu Rafała Kanika, pokazy i turniej Gymkhana, ciekawie zorganizowane pokazy pierwszej pomocy, liczne stoiska z odzieżą i akcesoriami, szkoleniowy symulator jazdy motocyklem, pokazy pit bike’ów i zbiórka krwi. Nie brakowało też konkursów, w których do wygrania były cenne nagrody - począwszy od tabletu i myjki ciśnieniowej, kończąc na skuterze Peugeot. Na scenie pojawili się przedstawiciele klubów motocyklowych, które wspólnie z Urzędem Miasta Łodzi, podjęły się trudów organizacji tej wielkiej imprezy. Swoją obecnością zaszczyciła nas również Prezydent Łodzi - Hanna Zdanowska, która razem z motocyklistami pojechała w paradzie.

Parada motocykli ulicami Łodzi

Parada wystartowała spod Atlas Areny zgodnie z planem, czyli o godzinie 13.00. Według wstępnych szacunków pojechało w niej ponad trzy tysiące maszyn. Na miejscu pojawili się nie tylko łódzcy motocykliści, ale też przyjezdni z wielu miast województwa Łódzkiego. Było widać wiele tablic rejestracyjnych z Piotrkowa Trybunalskiego, Tomaszowa Mazowieckiego, czy Bełchatowa. Pojawili się również goście z odleglejszych regionów Polski - spotkaliśmy motocyklistów z Warszawy, Poznania, czy Grudziądza. Parada finalnie wróciła na plac pod Atlas Areną i tam rozpoczęła się kolejna część imprezy - znów z konkursami i koncertami. Wystąpiła m.in. znakomita grupa Colorado. Wypada tu również wspomnieć o "miłym geście ze strony pogody" - nie padał deszcz, popołudniu świeciło słońce, a temperatura oscylująca wokół 14 stopni Celsjusza była idealna do jazdy w paradzie.

Łódzkie kluby motocyklowe

Pomysłodawcą wspólnego Rozpoczęcia Sezonu w Łodzi jest Tomasz Kacprzak - Przewodniczący Rady Miejskiej w Łodzi, który - jak łatwo zgadnąć - sam również jest motocyklistą. Imprezę wspólnie z Urzędem Miasta Łodzi zorganizowały następujące grupy: Berserkers, Czarne Orły Łódź, Dark Squadron, Forum Łódzkich Motocyklistów, Group of Franc, H.O.G Łódź, Klub Motocyklistów Politechniki Łódzkiej, Klub Żużlowy "Orzeł Łódź", Knight Riders, Korsarze Łódź oraz Number One Club Łódź. Prawda, że dużo tych klubów w Łodzi?

Dziękuję wszystkim za fantastyczną atmosferę i miłe przyjęcie na miejscu! Do zobaczenia!

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę