tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rotobox Splice - supermoto marze
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rotobox Splice - supermoto marze

Autor: Konrad Bartnik 2018.11.30, 15:13 1 Drukuj

Słoweńska firma Rotobox znana była do tej pory z doskonałej jakości customowych części, takich jak karbonowe koła. Teraz przyszedł czas na niemal kompletne motocykle pod własną marką. Pierwszym z nich jest efektowne supermoto Splice.

Rotobox Splice został zbudowany we współpracy z Yamaha Austria Racing Team (YART) i w dużej mierze oparto go na podzespołach japońskiej marki. Bazą dla motocykla są Yamahy WR250 lub WR450. Zamontowano tu oczywiście karbonowe koła, będące wizytówką Rotoboxa. Na przednim pracuje tarcza  Brembo T-drive o średnicy 320 mm wraz z zaciskiem GP4RR.

NAS Analytics TAG

Zawieszenie motocykla to zestaw Öhlins - widelec FG461 i amortyzator TTX Flow, oba obniżone ze specyfikacji MX do potrzeb supermoto. Wahacz to nieco zmodyfikowany element z Yamahy YZF-R6, dzięki któremu można było zamontować szersze tylne koło z oponą Bridgestone o szerokości 190 mm.

Rotobox Splice otrzymał bogaty zestaw customowych elementów: specjalne błotniki wykonane w technologii druku 3D, układ wydechowy oraz osłony silnika pokryte czarną warstwą ceramiczną, customowe siodło i specjalne malowanie.

W pełni zalany motocykl waży tylko 119 kg, co w połączeniu z doskonałymi komponentami czyni z niego łakomy kąsek dla fanów supermoto. Gdyby tylko nie ta cena… Rotobox Splice kosztuje prawie 130 tysięcy zł.

splice 3

splice 4

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr