tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Robbie Maddison i rajd po kanale w Hadze

Robbie Maddison i rajd po kanale w Hadze

Autor: Janusz Bębenek 2018.10.15, 16:15 Drukuj

Znany australijski kaskader słynie z wodnych popisów. Jeździł już po Zatoce Sydney, zaliczył także słynny przejazd we wnętrzu morskiej fali. Ostatnio został sfilmowany w czasie kręcenia klipu promocyjnego dla Red Bulla na jednym z kanałów w Hadze w Holandii.

Klip powstaje na potrzeby imprezy Red Bull Knock Out, która odbędzie się właśnie w Hadze 10 listopada. Będzie to jeden z najcięższych rajdów plażowych na świecie.

37-letniego Robbiego Maddisona można obecnie oglądać także na dużym ekranie. W najnowszym komiksowym megahicie "Venom" wystąpił w scenach kaskaderskich na motocyklach Ducati Scrambler.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę