tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Restauracja Koncertowa
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Restauracja Koncertowa

Kuchnia dla smakoszy. Restauracja i parking, na którym można nie tylko zaparkować... ale również zjeść. Może podobać się motocyklistom.

Adres

Piłsudskiego 76/2
33-380 Krynica-Zdrój
kontakt@restauracjakoncertowa.pl WWW:

OPIS FIRMY

Jagnięcina na oscypku, golonka po bawarsku i wiele innych smakowitych dań serwujemy naszym gościom. Oprócz dobrego jedzenia można się tu również dobrze bawić, np w Karaoke... Nie jest łatwo do nas trafić: trzeba skręcić w Starą Drogę, następnie w ul. Jaworową i dojechać nią do samego Parku Słotwińskego. Zapraszamy.

Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę