tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Repsol i Honda razem do 2017 roku NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

Repsol i Honda razem do 2017 roku

Autor: Bartosz Marcinkowski 2014.07.16, 11:56 Drukuj

Repsol i Honda przedłużyły kontrakt do 2017 roku w ramach którego będą razem współpracowały w kolejnych sezonach motocyklowych mistrzostw świata MotoGP. Warto przypomnieć, że Repsol od 1995 roku jest tytularnym sponsorem Hondy w tej serii wyścigów.

Do tej pory obaj partnerzy odnosili wiele sukcesów w wyścigach motocyklowych sięgając po 10 tytułów mistrza świata, co spowodowało, że zdecydowali się kontynuować owocną współpracę. Tytuł mistrza świata w barwach Hondy Repsol zdobyli - Mick Doohan w latach 1995 i 1998, Alex Criville w 1999, Valentino Rossi w 2002 i 2003 roku, Nicky Hayden w 2006, Casey Stoner w 2011 i Marc Marquez w 2013 roku. W tym sezonie po drugie z rzędu mistrzostwo pewnie kroczy niepokonany  Marquez.

NAS Analytics TAG

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedłużenia umowy, która obowiązuje od 1995 roku. Współpraca z Hondą dała nam ogromny sukces, zarówno pod względem wyników sportowych jak i rozwoju technologicznego. Mamy dwóch wyjątkowych zawodników - Marca Marqueza i Daniego Pedrosę, którzy prezentują się doskonale. Nasz sojusz z Hondą jest przykładem pracy zespołowej, w której dominuje uczciwość, odpowiedzialność, odwaga, entuzjazm i pokonywaniu przeciwności losu - powiedział Begoña Elices, Dyrektor Generalny Urzędu Komunikacji Repsol.

Wcześniej kontrakt z Hondą Repsol na kolejne lata podpisali Marc Marquez i Dani Pedrosa.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę