tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Casey Stoner po testach Hondy na torze Motegi NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Casey Stoner po testach Hondy na torze Motegi

Autor: Beavis 2014.10.30, 09:33 2 Drukuj

Australijczyk testował ustawienia na przyszły rok dla Marqueza i Pedrosy oraz spędził dzień na oponach Michelin.

Tak jak informowaliśmy wcześniej, Casey Stoner wziął udział w testach Hondy na torze Motegi. Zadaniem Stonera było przygotowanie ustawień dla Marca Marqueza i Daniego Pedrosy oraz, a może przede wszystkim, wstępne testy RC213V na oponach Michelin.

NAS Analytics TAG

Zajęło mi trochę czasu, żeby przyzwyczaić się do motocykla. Nie jeździłem nim od ponad roku! Czułem się komfortowo, szybko mogliśmy przejść do programu testowego jaki zaplanowało dla mnie HRC. Dzień pierwszy przebiegł sprawnie, testowałem ustawienia prototypów dla Daniego i Marca. Porównywaliśmy dane ze sobą i otrzymaliśmy dużo ciekawych informacji. Pracowaliśmy także nad rozwojem jednostki napędowej i kilku rozwiązań, które Honda przygotowała specjalnie na testy.

Drugiego dnia spędziłem na oponach Michelin. Ogółem były to bardzo pozytywne dwa dni, podczas których wykręciłem sporo okrążeń - podsumował testy w Japonii Casey Stoner.

Od 2016 roku Michelin będzie jedynym dostawcą opon w MotoGP, po przejściu z Bridgestona.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę