tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rkawice motocyklowe Alpinestars Mustang V2 [OPIS, OPINIA, CENA]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rkawice motocyklowe Alpinestars Mustang V2 [OPIS, OPINIA, CENA]

Autor: Barry 2020.01.03, 11:32 Drukuj

Alpinestars Mustang V2 to krótkie, skórzane, uniwersalne rękawiczki pasujące do większości typów motocykli. Dobre przede wszystkim na co dzień, do miasta, ale nie tylko.

Moi koledzy zawsze powtarzali, że jak Mustang, to koniecznie musi być V8. Ta zasada na szczęście nie dotyczy motocyklowych rękawic. Pełna nazwa tego modelu to Alpinestars Mustang V2. W tym przypadku V2 w zupełności wystarcza…

NAS Analytics TAG

Alpinestars Mustang V2 to uniwersalne i bardzo funkcjonalne rękawice wykonane ze skóry z perforowanymi strefami. Na kostkach, pod warstwą skóry, mamy wbudowane sztywne ochraniacze. Miękkie ochraniacze usytuowano na palcach oraz w miejscach, w których nasze dłonie opierają się na kierownicy.

Ze względu na wspomnianą perforację i przewiewność, te rękawice nie nadają się do użytku w chłodne dni. Ja jeździłem w nich od późnej wiosny do pierwszych, chłodniejszych dni jesieni.

Alpinestars Mustang V2 towarzyszyły mi przy większości tegorocznych letnich testów motocykli, np. tu:

Wprawne oko mogło również dostrzec, że jeździłem w Alpinestars Mustang V2 podczas wyprawy Motul Ameryka Tour w Stanach Zjednoczonych:

Jak widać na powyższych przykładach, uniwersalny krój i neutralny styl pozwalają wykorzystać Alpinestars Mustang V2 zarówno do codziennej jazdy w mieście na lekkim motocyklu sportowym, jak i do przemierzania bezkresnych przestrzeni na ciężkim krążowniku.

Dopasowanie ułatwiają skórzane, elastyczne panele, które producent nazywa "panelami akordeonowymi" (nazwa chyba słuszna, bo dobrze działa na wyobraźnię). Do dyspozycji mamy proste i wygodne zapięcie na pasek z rzepem.
Po pierwszym sezonie dość intensywnej eksploatacji moje Mustangi V2 mają się dobrze. Nie widać śladów zużycia, skóra nie straciła wyrazistego koloru, a wszystkie szwy są na swoim miejscu.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie są to długie rękawice z licznymi wzmocnieniami, nowoczesnym systemem zapięć, czy dodatkową ochroną nadgarstków. Wybierając tego typu lekkie, wygodne miejskie rękawiczki w pełni świadomie godzę się na pewien kompromis pomiędzy poziomem ochrony, a wygodą.

Rękawice Alpinestars Mustang V2 kosztują 369 zł. Więcej o tym produkcie znajdziecie na stronie polskiego importera Alpinestars

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr