tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Red Bull Romaniacs - oficjalny klip 2013
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Red Bull Romaniacs - oficjalny klip 2013

Autor: Lovtza 2013.07.10, 09:59 Drukuj

Dziesiąta edycja Red Bull Romaniacs, która miała miejsce w ubiegłym tygodniu już za nami. W mieście Sibiu i w otaczających je górach po raz kolejny spotkali się najlepsi zawodnicy hard enduro z całego świata. Po morderczym prologu i czterech dniach rywalizacji w maksymalnie trudnym terenie imprezę wygrał Graham Jarvis, dla którego jest to już czwarte zwycięstwo w tej kultowej imprezie. Drugie miejsce przypadło Hiszpanowi Alfredo Gomezowi, który zaskoczył rywali znakomitą dyspozycją i małą ilością błędów, pomimo relatywnie niewielkiego doświadczenia w tego typu zawodach. O trzecie miejsce walczyli do ostatnich metrów Andreas "Letti" Lettenbichler oraz Jonny Walker. Ostatecznie doświadczenie wzięło górę nad młodością i Letti mimo problemów z chłodzeniem i lotami szybowymi swojej Husqvarny zdołał zająć trzecie miejsce w klasyfikacji końcowej.

NAS Analytics TAG

Red Bull Romaniacs 2013 ukończyło około 60% startujących. W zgodnej ocenie impreza była trudniejsza, niż przed rokiem. Endurowe szaleństwo zakończyła potężna pożegnalna impreza ostatniego dnia w Sibiu.  

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr