tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Prolog Red Bull Romaniacs z Jonnym Walkerem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Prolog Red Bull Romaniacs z Jonnym Walkerem

Autor: Lovtza 2013.07.11, 09:51 Drukuj

Choć hard enduro kojarzone jest przede wszystkim ze skrajnie nieprzyjaznym i niedostępnym terenem, emocji związanych z jazdą motocyklem enduro na granicy możliwości człowieka i maszyny można zaznać również w terenie zabudowanym.

Poniżej znajdziecie zapis przejazdu Jonny Walkera w trakcie prologu tegorocznego Red Bull Romaniacs. Ten rozgrywany pierwszego dnia imprezy krótki odcinek specjalny jest w gruncie rzeczy wydarzeniem pokazowym dla widzów, licznie przybywających do Sibiu na RBR. Poziom jego trudności jest zapowiedzią tego, co w kolejnych dniach czeka zawodników w górach Transylwanii. Choć pozycja na prologu ma niewielki wpływ na pozycję końcową zawodników - nie jest traktowany on przez startujących po macoszemu.

NAS Analytics TAG

Jazda Walkera w tracie prologu Red Bull Romaniacs sprawia początkowo wrażenie płynnej i bezproblemowej. Dopiero gdy Brytyjczyk zaczyna dublować rywali na kolejnych okrążeniach poziom trudności staje się oczywisty...

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr