tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rajd sprawnociowy Milicji Obywatelskiej z 1962 r.
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rajd sprawnociowy Milicji Obywatelskiej z 1962 r.

Autor: Jakub Olkowski 2020.10.16, 13:25 Drukuj

Samo sformułowanie rajd Milicji Obywatelskiej szczegółnie wśród starszych czytelników nie kojarzy się najlepiej, a conajmniej dwuznacznie. Jednak nie koncentrujmy się na polityce za to zobaczmy na wspaniałe maszyny z czasów PRL sprzed blisko 60 lat. Jakie rozpoznajecie sprzęty?

My Urala/Dnierpa z koszem, nie jesteśmy pewni co do Junaka (ujęcie w wodzie, od 0;37s), z pewnością jednak widzieliśmy GAZa 69 lub jego rumuńskiego klona, ARO M461 chociaż w tym ostatnim przypadku nie jesteśmy pewni, czy ARO w ogóle trafiały do MO. Trzeba przyznać, że milicjanci nieźle sobie radzili w terenie a obserwacja wspomnianych pojazdów w formie użytkowej a nie jako klasyków na zlotach, może sprawić przyjemność...

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr